Замовлення
Замовити консультацію лікаря
Як до Вас звертатися
Номер Вашого телефону
натискаючи цю кнопку, Ви надаєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності




МОДЕРНИЙ
ДIАБЕТИЧНИЙ
ЦЕНТР
Клініка сучасної ендокринології MDC -
провідна клініка комплексного лікування
ендокринних захворювань
СУЧАСНЕ
МЕДИЧНЕ
ОБЛАДНАННЯ
ВЛАСНА КЛІНІКО-
ДІАГНОСТИЧНА
ЛАБОРАТОРІЯ
ЗАСТОСУВАННЯ
НОВІТНІХ
ТЕХНОЛОГІЙ
ПАРТНЕРСТВО
З ПРОВІДНИМИ
КЛІНІКАМИ СВІТУ
ФАХІВЦІ MDC НАДАЮТЬ ДОПОМОГУ ПРИ
ТАКИХ ЕНДОКРИННИХ РОЗЛАДАХ:

 • цукровий діабет 1 і 2 типу для різних вікових категорій - дорослі і діти;
 • гестаційний діабет, а також ведення вагітності при діабеті;
 • метаболічний синдром Х і ожиріння;
 • захворювання щитоподібної залози;
 • порушення роботи надниркових залоз;
 • захворювання гіпоталамусу і гіпофізу;
 • порушення зросту у дітей;
 • порушення статевої диференціації;
 • неприємні прояви клімаксу;
 • облисіння і алопеція;
 • інші ендокринні розлади
  НІФОНТОВА
  ЛАРИСА ВАЛЕНТИНІВНА
  головний лікар,
  Заслужений лікар України
  Здвижкова
  Віра Миколаївна
  Заслужений лікар України,
  лікар-невролог дитячий
  Маньковський
  Борис Микитович
  головний консультант,
  Професор, д.м.н.
  Чуманова
  Ольга Володимирівна
  керівник клініко-діагностичної лабораторії

  Що потрібно знати про ендокринну систему
  Важливість ендокринної системи людини
  Гормони відповідають в організмі людини за найважливіші функції, забезпечують красу, здоров'я і якість життя людини. Струнка фігура і легка хода, гострий зір і хороша пам'ять, гарне волосся і чиста шкіра, стійкість до стресів і відмінний настрій, здорові діти і щасливі романтичні відносини, ясність розуму і бадьорість духу. Так, дійсно. Все це неможливе без здорової гормональної системи. Саме захворюваннями залоз внутрішньої секреції, які виробляють гормони, займаються ендокринологи.

  Порівняно нещодавно, лише в кінці XIX століття вченими була визнана важливість гормональної системи і ендокринологію виділили в окремий напрямок медицини. Але сучасна ендокринологія - це дисципліна, яка стрімко розвивається і прогрес якої безпосередньо пов'язаний з бурхливим розвитком технологій. Ендокринологія присвячена ролі гормонів та інших біохімічних медіаторів у регулюванні функцій організму і лікуванні дисбалансу цих гормонів. Ендокринна система є особливою мережею обміну хімічними повідомленнями. Ендокринні залози виділяють гормони, які переносяться кровоносною системою по всьому організму, надаючи регулюючий вплив на фізіологічні функції і обмін речовин (метаболізм) в організмі. Основними ендокринними залозами є гіпофіз, гіпоталамус, щитоподібна залоза, паращитоподібні залози, надниркові залози, підшлункова залоза, яєчники і яєчка. Гормони підтримують гомеостаз в організмі, динамічну рівновагу його основних систем. Гормони регулюють обмін речовин, дихання, ріст, розмноження, сенсорне сприйняття і рух. Гормональний дисбаланс є основною причиною широкого спектру захворювань, оскільки все в організмі взаємопов'язане.

  Немає поняття «чистої» ендокринології та, як правило, ми говоримо про комбіновані ураження органів і систем - нейроендокринні, імунні, обмінні, серцево-судинні форми захворювань, перебіг яких відбувається з порушенням всіх видів обміну речовин. Наше завдання вчасно розпізнати хворобу, попередити розвиток її ускладнень.

  Хворобу потрібно випереджати! Тому в нашій клініці працюють не тільки ендокринологи, але й лікарі інших спеціальностей, щоб, колегіально приймаючи рішення, піклуватися про Ваше здоров'я.

  Гіподинамія і пристрасть до «фастфуду», забруднення навколишнього середовища і постійні стреси провокують невблаганне зростання захворюваності на цукровий діабет другого типу, який називають хворобою розвинених країн і вже визнають неінфекційною пандемією в світі, оскільки досягає в деяких країнах поширеності у майже 25% населення. А Чорнобильська катастрофа, яку пережили наші співвітчизники, тепер вимагає невпинної уваги до контролю функції щитоподібної залози. Порушення зросту і статевої диференціації у дітей стає частою проблемою. Зайва вага, втрата волосся, проблеми із зачаттям або неприємні прояви клімаксу вимагають уваги ендокринологів в першу чергу.

  Піклуйтеся про себе, пройдіть комплексне обстеження в нашій клініці і Ви отримаєте вичерпну інформацію про свій гормональний статус. В одному місці - в найкоротші терміни. Ми працюємо для того, щоб забезпечити якість життя нашим пацієнтам на рівні здорових людей.

  Девіз нашої клініки: «Місія бути щасливим - здійсненна !!!»


  замовте консультацію
  залишіть номер свого телефону і ми Вам зателефонуємо
  як до Вас звертатись
  номер Вашого телефону
  Натискаючи цю кнопку, Ви надаєте згоду на обробку персональних даних і погоджеєтесь з політикою конфіденційності